• 1 z 2
 

Vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH

 

Akumulátorová vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH se výkonem vyrovná benzinové pile, ale díky bateriovému pohonu není její provoz spojený s přímými emisemi, zato určitě oceníte její tichý provoz.

Dostupnost Vyprodáno
11 299 Kč
   
Kód produktu 6371
Značka Husqvarna
Kategorie AKU řetězové pily
Záruka 2 roky
 

Vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH

Akumulátorová vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH se výkonem vyrovná benzinové pile, ale díky bateriovému pohonu není její provoz spojený s přímými emisemi, zato určitě oceníte její tichý provoz. Akumulátorová vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH je teleskopická, což znamená, že můžete kombinovat její motorovou jednotku s tyčovou násadou jako vyvětvovací pilu nebo jako plotostřih pro stříhání živých plotů.

Díky tomu je pila univerzálním a pohodlným nástrojem pro různé práce. Je vybavena teleskopickou trubicí s dosahem až 4 metry a dělenou hřídelí pro snadnou přepravu. Akumulátorová vyvětvovací pila na tyči Husqvarna 120iTK4-PH splňuje nároky na "tiché město".

Doporučená cena vyvětvovací pily na tyči Husqvarna 120iTK4-P je bez baterie a nabíječky, naopak, součástí balení je vyvětvovací nástavec PK4 a plotostřihový nástavec HK4!