Novinka Efekt lupa
 

Vyvětvovací pila Husqvarna Aspire ™ PE5-P4A

 

Vyvětvovací pila Husqvarna Aspire ™ PE5-P4A je výkonná akumulátorová vyvětvovací pila pro přesné a čisté řezy na větvích o šířce až 75 mm. S pilou se snadno manipuluje díky jejímu kompaktnímu designu a nízké hmotnosti.

Dostupnost Objednáno
6 499 Kč
   
Kód produktu 6689
Značka Husqvarna
Kategorie Vyvětvovací pily na tyči Husqvarna
Záruka 2 roky
 

Vyvětvovací pila Husqvarna Aspire ™ PE5-P4A

Vyvětvovací pila Husqvarna Aspire ™ PE5-P4A (bez akumulátoru a nabíječky) je výkonná akumulátorová vyvětvovací pila pro přesné a čisté řezy na větvích o šířce až 75 mm. S pilou se snadno manipuluje díky jejímu kompaktnímu designu a nízké hmotnosti.

Lze ji snadno spojit s teleskopickým hřídelem, který prodlouží váš dosah až na 3 metry pro prořezávání vysoko rostoucích větví. Stejně jako všechny nástroje z řady Husqvarna Aspire™ má elegantní černý design doplněný oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním bodům. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno díky přibalenému háčku, vyrobenému na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™.

18 V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL nabízí flexibilitu a vyžaduje méně úložného prostoru, protože jeden akumulátor lze použít pro nástroje a vybavení více značek.

Doporučená cena akumulátorové vyvětvovací pila Husqvarna Aspire ™ PE5-P4A je včetně baterie a nabíječky.

Hmotnost 2.8 kg