Benzínová sněhová fréza Stiga ST 976 T

 

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 976 T je pásová sněhová fréza s výkonným motorem STIGA 375 ccm a ergonomickou palubní deskou s elektrickým ovládáním. Pracovní záběr 76 cm.

Dostupnost Objednáno
112 990 Kč
   
Kód produktu 6664
Značka Stiga
Kategorie Sněhové frézy Stiga
Záruka 2 roky
 

Benzínová sněhová fréza Stiga ST 976 T

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 976 T je pásová sněhová fréza s výkonným motorem STIGA 375 ccm a ergonomickou palubní deskou s elektrickým ovládáním. Pracovní záběr 76 cm s pilovým ozubeným šnekem pro odklízení jakéhokoli sněhu. Přesné a rychlé řízení díky ručnímu uvolnění uzávěrky diferenciálu.

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI SNĚHOVÉ FRÉZY STIGA ST 976 T:

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 976 T je pomocník, díky kterému se zbavte sněhu z každého povrchu a za jakéhokoliv počasí. STIGA ST 976 T je dvoustupňová fréza s pásovým pojezdem, který zajišťuje optimální přilnavost i na svažitém povrchu, poháněná výkonným motorem WS 380 STIGA o objemu 375 ccm. Díky hydrostatické převodovce Hydrogear SST si můžete zvolit různá nastavení rychlosti, což zajišťuje maximální pohodlí.

Všechna tlačítka na palubní desce jsou elektrická, včetně otáčení odhozu až o 180° a ovládání deflektoru. Vyhřívané rukojeti a LED světlomety s dlouhou životností zajišťují pohodlné používání i při špatné viditelnosti. Pracovní záběr 76cm a ocelový šnek s pilovými listy o průměru 35 cm umožňují tomuto robustnímu stroji odhazovat sníh až do vzdálenosti 15 metrů.

Specifické vlastnosti sněhové frézy STIGA ST 976 T:

  • Pásová kola
  • Intuitivní přístrojová deska s elektrickými tlačítky
  • Elektricky stavitelný deflektor
  • Ocelový šnek s pilovými zuby
  • Pracovní záběr 76 cm
  • Benzínový motor Stiga 375 ccm.