Benzínová sněhová fréza Stiga ST 966

 

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 966 je stroj s benzínovým motorem STIGA 302 ccm a elektrickým palubním panelem s intuitivním ovládáním umístěným na dosah ruky.

Dostupnost Objednáno
95 990 Kč
   
Kód produktu 6663
Značka Stiga
Kategorie Sněhové frézy Stiga
Záruka 2 roky
 

Benzínová sněhová fréza Stiga ST 966

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 966 je stroj s benzínovým motorem STIGA 302 ccm a elektrickým palubním panelem s intuitivním ovládáním umístěným na dosah ruky. Benzínová sněhová fréza Stiga ST 966 je navržena tak, aby si účinně poradila s jakýmkoliv druhem sněhu a to díky pracovnímu záběru 66 cm s ocelovým šněkem s pilovými zuby.

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI SNĚHOVÉ FRÉZY STIGA ST 966:

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza Stiga ST 966 s pracovním záběrem až 66 cm a 16” velkými sněhovými koly navržená tak, aby odklízela i ty nejnáročnější vrstvy sněhu. Fréza má hydrostatickou převodovku Hydrogear SST, která poskytuje extra pohodlné ovládání. Model ST 966 je poháněn silným benzínovým motorem STIGA WS 300 o objemu 302 ccm.

Všechny ovládací prvky jsou pohodlně umístěny na středovém panelu. Komfortní elektrické startování vám umožní nastartovat při jakékoli teplotě až do -30 °C. Díky vyhřívanému madlu, které se aktivuje tlačítkem na palubní desce, vám ST 966 umožní provádět nepřetržitou práci i při velmi nízkých teplotách. Díky inovovanému systému a výkonnému ocelovému šneku s pilovými zuby dokáže vyhazovat sníh do vzdálenosti až 15 metrů. Viditelnost je zajištěna výkonným a nastavitelným LED světlem, díky němuž lze pracovat i ve zhoršených světelných podmínkách.

Specifické vlastnosti benzínové sněhové frézy STIGA ST 966:

  • Intuitivní přístrojová deska s elektrickými tlačítky
  • Elektricky stavitelný deflektor
  • Pracovní záběr 66 cm
  • Ocelový šnek s pilovými zuby
  • Benzínový motor Stiga 302 ccm
  • Ukazatel hladiny paliva.