Sněhová fréza Husqvarna ST 327PT

Kód: 80007064
Značka: Husqvarna
81 950 Kč
Momentálně nedostupné
Robustní, vysokokapacitní, odolná sněhová fréza Husqvarna ST 327PT s vynikající trakcí, je určena pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují pohodlné čištění velkých ploch. Fréza je vhodná pro časté použití i při náročných sněhových podmínkách a odklízení sněhu o výšce 15 až 60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sněhová fréza Husqvarna ST 327PT

Robustní, vysokokapacitní, odolná sněhová fréza Husqvarna ST 327PT s vynikající trakcí, je určena pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují pohodlné čištění velkých ploch. Fréza je vhodná pro časté použití i při náročných sněhových podmínkách a odklízení sněhu o výšce 15 až 60 cm. Pásový systém pojezdu zajišťuje výbornou terénní dostupnost ve svahu a vysoký výkon i při odklízení těžkého a udusaného sněhu.

Fréza je vybavena dvoustupňovým systémem, hydrostatickou převodovkou a posilovačem řízení. Komponenty jsou vyrobeny z materiálů zajišťujících maximální odolnost za všech okolností, jako např. robustní kryt šneku, litinová skříň převodovky a litinové oběžné kolo. Vyhřívaná rukojeť, LED světla a elektrický startér usnadňují práci i v obtížných klimatických podmínkách.


Vlastnosti sněhové frézy Husqvarna ST 327PT:

  • Pracovní šířka: 68 cm
  • Zdvihový objem válce: 369 cm3
  • Typ převodu / náhonu: Hydrostatická
  • Typ vyhazovacícho mechanizmu: Dvoustupňová.