Sněhová fréza Husqvarna ST 327PT

 
Robustní, vysokokapacitní, odolná sněhová fréza Husqvarna ST 327PT s vynikající trakcí, je určena pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují pohodlné čištění velkých ploch. Fréza je vhodná pro časté použití i při náročných sněhových podmínkách a odklízení sněhu o výšce 15 až 60 cm.
Dostupnost Momentálně nedostupné
81 950 Kč
Kód produktu 80007064
Značka Husqvarna
Kategorie Sněhové frézy Husqvarna
 

Sněhová fréza Husqvarna ST 327PT

Robustní, vysokokapacitní, odolná sněhová fréza Husqvarna ST 327PT s vynikající trakcí, je určena pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují pohodlné čištění velkých ploch. Fréza je vhodná pro časté použití i při náročných sněhových podmínkách a odklízení sněhu o výšce 15 až 60 cm. Pásový systém pojezdu zajišťuje výbornou terénní dostupnost ve svahu a vysoký výkon i při odklízení těžkého a udusaného sněhu.

Fréza je vybavena dvoustupňovým systémem, hydrostatickou převodovkou a posilovačem řízení. Komponenty jsou vyrobeny z materiálů zajišťujících maximální odolnost za všech okolností, jako např. robustní kryt šneku, litinová skříň převodovky a litinové oběžné kolo. Vyhřívaná rukojeť, LED světla a elektrický startér usnadňují práci i v obtížných klimatických podmínkách.


Vlastnosti sněhové frézy Husqvarna ST 327PT:

  • Pracovní šířka: 68 cm
  • Zdvihový objem válce: 369 cm3
  • Typ převodu / náhonu: Hydrostatická
  • Typ vyhazovacícho mechanizmu: Dvoustupňová.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.