Bateriová (AKU) sekačka Husqvarna LC 551iV (bez baterie a nabíječky)

 

Bateriová (AKU) sekačka Husqvarna LC 551iV je robustní stroj s vlastním pojezdem, vybavená akumulátorovým pohonem, širokým žacím ústrojím, hliníkovými ráfky a pohonem zadních kol. Robustní skelet žacího ústrojí z hliníku, špičkové komponenty a vysoce odolný motor komerční kvality činí ze sekačky LC 551iV odolný a spolehlivý stroj pro časté a dlouhodobé používání.

Dostupnost Vyprodáno
34 999 Kč
   
Kód produktu 5741
Značka Husqvarna
Kategorie Sekačky na nízkou trávu
Záruka 2 roky
 

Bateriová (AKU) sekačka Husqvarna LC 551iV

Doporučená cena sekačky Husqvarna LC 551iV je bez baterie a nabíječky.

Bateriová (AKU) sekačka Husqvarna LC 551iV je robustní stroj s vlastním pojezdem, vybavená akumulátorovým pohonem, širokým žacím ústrojím, hliníkovými ráfky a pohonem zadních kol. Robustní skelet žacího ústrojí z hliníku, špičkové komponenty a vysoce odolný motor komerční kvality činí ze sekačky LC 551iV odolný a spolehlivý stroj pro časté a dlouhodobé používání. Extrémně snadné startování a ovládání, možnost sběru do koše, výhozu do strany nebo mulčování. Variabilní rychlost pojezdu umožňuje přizpůsobit rychlost při sekání členitých trávníků a funkce savE a PowerBoost a aktivní chlazení usnadňují sekání nerovnoměrně vysokého trávníku. Dva sloty na baterie pro integrované baterie BLi a slot pro zádovou baterii umožňují výrazně prodloužit dobu provozu. Sekačka je navržena pro profesionální uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.