Drtič větví Vares Shark 2,8 kW

 
Nejvýkonější drtič zahradního odpadu s elektromotorem na trhu. Pokud vlastníte sad, velký pozemek nebo prostě chcete ještě výkonnějšího „žraloka“ mezi drtiči, můžeme Vám doporučit typ SHARK 2,6 kW. Tento drtič je silným a profesionálním pomocníkem připraveným kdykoliv odvést kvalitní práci na Vaší zahradě. Drtič větví Vares Shark 2,8 kW nejvýkonnější drtič s elektromotorem na na trhu. Drtič větví Vares Shark 2,8 si poradí s větvemi až do průměru 4,5 cm.
Dostupnost Do 14 dnů
7 750 Kč
   
Kód produktu 80006651
Kategorie Drtiče větví, drtiče ovoce, štěpkovače
 

Drtič větví Vares Shark 2,8 kW

Nejvýkonější drtič odpadu s elektromotorem na trhu! Pokud vlastníte sad, velký pozemek nebo prostě chcete ještě výkonnějšího „žraloka“ mezi drtiči, můžeme Vám doporučit typ SHARK 2,6 kW. Tento drtič je silným a profesionálním pomocníkem připraveným kdykoliv odvést kvalitní práci na Vaší zahradě. Drtič SHARK 2,6 kw je nejsilnějším dodávaným typem drtiče s elektromotorem. Tento drtič rozdrtí větve až do průměru 4,5 cm.

Výhody drtiče zahradního odpadu:

  • celokovový systém drcení = etalon v systémech vhodných pro kompost a mulč
  • oboustranné ostří nadstandardní kvality za 'normální cenu'
  • bezkonkurenčně největší vstupní otvor na trhu (oceníte při drcení rozeklaných větví)
  • 'Malej ale šikovnej' - minimální výška násypky - nemusíte zdvihat větve zbytečně vysoko - menší fyzická námaha při práci , při drcení konce větve zůstává krátký zbytek pro dodrcení v tubusu drtiče - časová úspora, skladný - po sezoně stačí odejmout podvozek a SHARK lehce uskladníte v běžném garážovém regálu
  • nadproudová + tepelná ochrana (životnost motoru je maximální)
  • motorová brzda + ochrana proti roztočení po výpadku proudu
  • Český výrobek - všechny náhradní díly vždy ve skladu k dispozici.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.