Bateriová (AKU) sekačka Husqvarna LB 448i (bez baterie a nabíječky)

 

Akumulátorová sekačka Husqvarna LB 448i je stroj bez vlastního pojezdu. Husqvarna 448i je robustní stroj s žacím ústrojím o šířce 48 cm, vhodná pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou. Sekačka se velmi snadno startuje a ovládá díky intuitivní klávesnici a nízké hmotnosti.

 

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 25 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–9 %)
23 499 Kč
   
Kód produktu 6235
Značka Husqvarna
Kategorie AKU sekačky
Záruka 2 roky
 

AKUMULÁTOROVÁ Sekačka Husqvarna LB 448i

Doporučená cena akumulátorové sekačky Husqvarna LB 448i je bez baterie a nabíječky.

Bateriová, akumulátorová sekačka Husqvarna 448i je stroj bez vlastního pojezdu. Husqvarna 448i je robustní stroj s žacím ústrojím o šířce 48 cm, vhodná pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou. Sekačka se velmi snadno startuje a ovládá díky intuitivní klávesnici a nízké hmotnosti. 

Robustní skelet žacího ústrojí sekačky Husqvarna 448i je z hliníku, disponuje špičkovými komponenty a vysoce odolným motorem komerční kvality. Funkce jako savE, PowerBoost a aktivní chlazení usnadňují sekání nerovnoměrně vysokého trávníku. Dva sloty na baterie pro integrované baterie BLi umožňují výrazně prodloužit dobu provozu. Sekačky Husqvarna 448i je odolný a spolehlivý stroj vhodný pro časté používání.

Hmotnost 20 kg